Pradžia Apie Mus

Balsavimas

Kam naudojate kompiuterį?
 

Statistika

Šiuo metu naršo 4 svečiai 
Apie Mus PDF Print E-mail

 

Zigvara įsteigta 1997 metais  ir yra viena iš Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbančių bendrovių jau trylikti metai. Per daugiau nei 12 metų aktyvios veiklos bendrovė įgijo gerą vardą ir klientų pasitikėjimą.

Pagal sutartis UAB Zigvara tiekia prekes ir teikia paslaugas stambioms ir vidutinėms bendrovėms.

UAB Zigvara specializuojasi ir yra įgijusi didelę patirtį kompiuterių, darbo stočių ir tarnybinių stočių surinkimo, remonto, aptarnavimo, prekybos kompiuteriais ir jų dalimis, prekybos programine įranga, kompiuterinių tinklų diegimo, įmonių kompiuterinės technikos aptarnavimo srityse.  
 

UAB ZIGVARA platina naujausių informacinių technologijų gaminius: stalinius ir nešiojamuosius kompiuterius, serverius, sparčiuosius dokumentų skenerius, spausdintuvus, monitorius, CD-ROM, DVD įrenginius, įvairiausią programinę įrangą. Bendrovė projektuoja ir diegia vietinius kompiuterių tinklus. Įmonė atlieka kompiuterines technikos priežiūrą, garantinį ir pogarantinį remontą, diegia programinę įrangą ir konsultuoja. Mes siūlome tik kruopščiai atrinktus produktus, naujausias technologijas. Visą savo dėmesį skiriame klientų aptarnavimo kokybei, užsakymo ir pristatymo paprastumui.

 
Zigvara , Visos teisės saugomos